Diyet & Zayıflama – Güzellik APK Download – for Kadının Ajandası

app intro video

Diyet & Zayıflama – Güzellik APK is a free app listed in Health & Fitness Apps. It is very easy to install Diyet & Zayıf

Diyet Programı Kadının Ajandası uygulamamızla sizlere A’dan Z’ye birçok bilgi paylaşacağız. Diyet, sağlıklı beslenme, diyet listesi, diyet yemekleri, diyet tatlıları, diyet çorbaları, diyet salataları ve zayıflama gibi birçok bilgi paylaşımı ve makale paylaşımları. Aynı zamanda Regl (Adet) Dönemi, adet günü hesaplama, regl günü not alma, adet dönemi beslenme ve egzersizler için paylaşımlarımızda yer almakta. Bu sayede regl takvimini tutup sağlıklı beslenebilirsiniz. Uzman kişilerden öneriler gibi birçok paylaşımı sizinle buluşturacağız.

Uygulama İçeriği:

✔ Diyet Çorbaları
✔ Diyet Yemekleri
✔ Diyet Salataları
✔ Diyet Tatlıları
✔ Diyet Meyveleri
✔ Diyet Listesi
✔ Karışımlar, Detoks suları
✔ Kalori Cetveli
✔ Diyet Soruları

Güzellik
✔ Cilt Bakımı
✔ Cilt Sorunları
✔ Makyaj
✔ Saç Bakımı
✔ Vücut Bakımı

Sağlık Yaşam

30 Günde Zayıflama
Egzersizli Diyet Listesi İle Zayıfla

Anne ve Bebek kategorimizlede sizlere özel bilgiler göndermeye devam edeceğiz. Hamilelik öncesi ve sonrası, bebek bakım, anne destek bilgileri, emziren anne için özel bilgi ve beslenme programlarıyla bilgi aktarımımız devam edecek.

Uygulamamızla fitte kalmak artık çok kolay. Her an yanınızda olacak bilgiler çabuk ve anlaşılır pratik bilgiler kadının ajandası uygulamamızda yer alacak. Zayıflamak istiyorsanız, sağlıklı beslenmenin yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size ilettiğimiz bilgileri uygulamanız size en büyük yardımcı olacaktır.

Sizler için hazırladığımız 30 Günlük diyet programı ve 30 Günde Zayıflama fitness hareketleriyle hedeflediğiniz kiloya sağlıklıca ulaşabilirsiniz. Zayıflamanıza yardımcı olacak diyet bilgileri, hareketler her şey mevcut. Zayıflama için aradığınız ne varsa bu uygulamada yer almakta

Göbek Eritme – Karın Kası yapma egzersiz hareketleri ve Kalça bacak egzersizlerinide kullarak vücudunuzu fit yapabilirsiniz.

Hangi yiyecek kaç kalori ve yerken nelere dikkat edilmesi gibi bilgi paylaşımlarımız size çok destek olacaktır.

Diyetinizi yaparken, Zayıflarken nelere dikkat etmelisiniz? Nasıl hızlı ve sağlıklı kilo verebilirsiniz? Bu gibi soruların cevabını diyet, uygulamamızda bulabilirsiniz. Bir diyet programında olması gereken tüm destekleri verileri sizlere sağlıyor olacağız. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacak kadının ajandası uygulamamız en iyi dostunuz olacaktır.

Verdiğiniz kiloları almamak için gerekli tüm bilgiler de uygulamamızda yer almakta. Sizlere ilettiğimiz günlük bildirimler sayesinde verdiğiniz kiloları koruyabilirsiniz.

Aç kalmadan, sağlıklı beslenmek için bizi takip etmeniz yeterli. Verilen listeleri ve egzersizleri uygulamanız halinde formda kalacaksınız. Günlük bildirimlerimizle size ilettiğimiz bilgileri detaylı okumanızı tavsiye ederiz. Buradan alacağınız bilgiler sağlıklı beslenmenizi sağlayacaktır. Sağlıklı beslenme ile vücudunuz fit bir yapıya sahip olacaktır.

Zayıflamak için adım atmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu bildirmek isteriz. Zayıflamanıza yardımcı olacak egzersiz hareketleri ve ek bilgiler her geçen gün uygulamamızda artmakta bizi takip etmeniz yeterlidir.

Göbek eritme, karın kası yapma, kalça ve bacak egzersizleri ile fitte olacaksınız. İstediğiniz vücuda ve kiloya uygulamamız sayesinde hızlıca kavuşacaksınız.

Güzellik kategorimizde: Cilt bakımı, cilt sorunları, makyaj, saç bakımı ve vücut bakımı gibi kadınların en merak ettiği sorulara cevap bulabilirsiniz. Günlük bilgi paylaşımlarımızı sizlere ileterek işlerinizi kolaylaştırmak asıl amaçlarımızdandır. Her geçen gün yeni paylaşımlar ekleyerek uygulamamızın bilgi alanını genişletiyor olacağız.

Uzmanlardan derlediğimiz bilgiler ile Kadının Ajandası uygulamamız olarak siz saygı değer kullanıcılarımıza her gün faydalı bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Download APK(v3.26.0.43)

This article comes from the Internet and does not representvivavideoPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.sleepnw.com/6256/diyet-zayiflama-guzellik-apk-download-for-kadinin-ajandasi/

video buddy apps